Тиждень благодійних майстер-класів від проєкту «НЕЗЛАМНІ» — Університет «КРОК»

Тиждень благодійних майстер-класів від проєкту «НЕЗЛАМНІ»

10 жовтня 2022 Новини та події

03-07 жовтня 2022 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбулися благодійні майстер-класи для студентів. Координаторки нового проєкту «Незламні», студентки й працівниці деканату Коледжу: Доценко Надія, Поливач Владислава, Рахно Олена за підтримки Асоціації Випускників Університету організували благодійні майстер-класи.

03 жовтня студенти взяли участь у розробці дизайну патріотичних стікерів. Майстер-клас провів випускник Коледжу 2022 року, член Асоціації Випускників Університету, ексголова «ЕкоЛотосу», активіст волонтерського напряму Коледжу – Олександр Чусь.

05 жовтня відбувся майстер-клас із розмальовки шоперів, який підготувала творча й активна студентка третього курсу Університету «КРОК» спеціальності «Економіка», староста двох груп – Малафієнко Анна. Студенти власноруч розмальовували екоторбинки на патріотичну тематику. Ця подія настільки захопила організаторів і учасників, що 6 жовтня до розмальовки шоперів долучилися співробітники деканату Коледжу.

Того ж дня відбувся майстер-клас із розробки дизайну марок, який провів студент четвертого курсу Коледжу спеціальності «Комп’ютерні науки», директор Школи медіаконтенту, активіст волонтерського напряму Коледжу, зірка КРОКу 2022 – Куренков Олександр. Під час майстер-класу учасники шукали в корпусі Університету й на території те, що в них асоціюється з КРОКом. Ці ідеї студенти втілювали в дизайні марок.

Проведення благодійних майстер-класів – підготовка до Благодійного ярмарку, який відбудеться 14 жовтня. Організатори планують запропонувати покупцям широкий асортимент товарів: стікери, екоторбинки, марки, солодощі та багато іншої цікавої продукції. Кошти, виручені від продажу, підуть на допомогу ЗСУ.

Наближаймо перемогу разом!

Оновлено: Понеділок, 10 жовтня 2022 21:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тиждень благодійних майстер-класів від проєкту «НЕЗЛАМНІ»