Коворкинг відкрито! — Університет «КРОК»

Коворкинг відкрито!

15 вересня 2022 Новини та події

У вересні 2022 року в Університеті «КРОК» розпочав роботу коворкинг, який було обладнано у рамкам проєкту INTERADIS/ Інтеграція та адаптація іноземних студентів.

Аудиторія використовуватиметься для різноманітних культурних, інформаційних заходів, нетворкінгу, як місце для спілкування між українськими та іноземними студентами. Іноземні громадяни мають змогу заповнити тут аплікаційні форми, замовити довідки онлайн, отримати особисті консультації зі вступу.

Студенти також можуть використовувати обладнання в цій кімнаті для приєднання до онлайн-занять, виконання завдань, проєктів тощо. З 01 вересня 2022 року в кімнаті доступна безкоштовна wifi-зона. Коворкинг обладнано комп’ютерами та проєктором. За необхідності, студенти мають можливість взяти в Навчально-науковому інституті міжнародної освіти ноутбуки.

Чекаємо на Вас в аудиторії 415!

Оновлено: Четвер, 15 вересня 2022 16:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коворкинг відкрито!