Засідання кафедри психології — Університет «КРОК»

Засідання кафедри психології

13 вересня 2022 Новини та події

05 вересня 2022 року відбулось засідання кафедри психології. Члени кафедри під керівництвом директора навчально-наукового інституту психології, кандидата психологічних наук, професора Сингаївської Ірини Валентинівни обговорили готовність до роботи у новому 2022-2023 навчальному році.

На засіданні було висвітлено плани роботи та перспективні напрямки розвитку. У результаті засідання: затвердили тематику науково-дослідної роботи кафедри; визначили актуальні проблеми психології у перспективі для ведення наукової роботи, оптимізували обов’язки між членами команди з метою надання персоналізованої допомоги кожному студенту Інституту психології.

Команда Інституту психології готова до плідної роботи та з нетерпінням чекає зустрічі зі студентами як в аудиторіях Університету, так і на онлайн-заняттях.

Разом до Перемоги! Бережіть себе та рідних!

Оновлено: Вівторок, 13 вересня 2022 16:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання кафедри психології