Відзначаємо День народження української гривні разом з НБУ! — Університет «КРОК»

Відзначаємо День народження української гривні разом з НБУ!

12 вересня 2022 Новини та події

Кафедра Національної економіки та фінансів та Циклова комісія з фінансів, банківської справи та страхування вітають з Днем народження символу української державності – ГРИВНІ, незалежної грошової одиниці, та у рамках співпраці з Національним банком України пропонують відзначити це свято, приєднавшись до цікавих заходів, які триватимуть до 23 вересня 2022 року.

Ознайомитися з програмою заходів можна за посиланням (тицяй тут)

Онлайн зустрічі з відомими людьми, майстер-класи від фахівців справи, корисні вебінари, цікаві віртуальні екскурсії – обирай те, що цікавить, розширюй свої знання, підвищуй рівень своєї фінансової грамотності.

Пишаємося нашою гривнею!

Ігор Румик

Оновлено: Понеділок, 12 вересня 2022 13:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відзначаємо День народження української гривні разом з НБУ!