#проКРОК випускниця спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

#проКРОК випускниця спеціальності «Туризм»

22 серпня 2022 Новини та події

Хочу відмітити, що Університет «КРОК» – один з найкращих приватних закладів в Україні. Тут навчання на високому рівні, викладачі завжди підтримують та допомагають в різних питаннях, тут по справжньому піклуються та люблять своїх студентів. Ще один плюс для мене – це відсутність хабарів!

Моя спеціальність «ТУРИЗМ»! За час навчання, особливо до карантину, ми відвідали велику кількість туристичних закладів, готелів, музеїв. Мені найбільше сподобались наші заходи. Я любила після кожного заходу записувати свої емоції у Творчий щоденник професійного зростання. Навчання важливе, але практика та досвід з фахівцями цієї професії – безцінні!

Під час карантину більшість не розуміли, як це буде відбуватися, та всі додали максимум зусиль, щоб студенти якнайшвидше продовжили навчання, для мене це було важливо.

Дуже сподобалось ставлення до студентів у важкі часи!!!

Наше завдання після війни – розвивати Україну та туризм на нашій землі!

Бажаю розвиватися так, як Ви це робите! Не зупинятися ні за яких умов!

Тому я вдячна всім хто був причетний до моїх знань, за нами майбутнє!!!

Бовтун Альона – випускниця

спеціальності «Туризм»-2022, група ТУР-18

Оновлено: Вівторок, 23 серпня 2022 18:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК випускниця спеціальності «Туризм»