#ПроКРОК: відгук випускника спеціальності «Комп’ютерні науки» Дмитра Гурського — Університет «КРОК»

#ПроКРОК: відгук випускника спеціальності «Комп’ютерні науки» Дмитра Гурського

16 серпня 2022 Новини та події

Я став свідком трансформації цієї спеціальності на старших курсах Коледжу, а пізніше - будучи студентом бакалаврату з Комп'ютерних наук.

Загалом, більшість курсів, що я вивчав на 3-му та 4-му роках навчання, були практичними. Можливо для когось це буде сюрпризом, але при вивченні Комп'ютерних наук в КРОці більшість часу приділяється саме практичній складовій курсів.

Дуже великим плюсом є те, що студент кожен семестр самостійно обирає 50% дисциплін, які він буде вивчати. Це хороший шанс під час навчання коригувати свою освітню траєкторію таким чином, щоб це точно стало у нагоді в майбутньому.

Наприкінці 3-го року навчання в Університеті я вже мав чітке уявлення про те, чим саме я хочу займатись. Тому почав посилювати свої знання самостійним вивченням розробки застосунків для ОС Android, подаватись на стажування в різні IT-компанії. Я пройшов численні співбесіди та зміг стати інтерном в одній з IT-компаній. На даний момет я Junior Software Developer в компанії Sigma Software, спеціалізуюся на розробці нативних та крос-платформених мобільних застосунків.

З поміж багатьох дисциплін можу виділити ті, вивчення яких допомогло мені в роботі:

• Основи програмування, ООП та патерни програмування на перших роках навчання
  • Чисельні мови та технології програмування, серед яких: курс з .NET, JS, Python та інші
  • Управління проєктами в галузі IT
  • Технології створення програмного забезпечення
  • Креативне мислення
  • Технології розподілених систем та паралельних обчислень
  • Системне мислення та прийняття рішень
  • Комп'ютерні мережі та бази даних
  • Хмарні технології та операційні системи
  • UI/UX дизайн
  • Інтелектуальна власність