Група психологічної взаємодопомоги (6-ий набір) — Університет «КРОК»

Група психологічної взаємодопомоги (6-ий набір)

16 серпня 2022 Новини та події

З 19 серпня 2022 року з 19:00 до 22:00 розпочне свою роботу група психологічної взаємодопомоги (6-ий набір). Всього відбудеться 10 зустрічей щоп’ятниці, 2-10 зустріч буде з 18:00 до 21:00 год

Ведучий групи: Владислав Владиславович Зубченко, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК» та Київського юнгіанського інституту, юнгіанський консультант.

Опрацюванню в групі підлягають духовно-психологічні аспекти будь-яких ситуацій та будь-якого досвіду.

Кожне заняття передбачає опрацювання особистої тематики, що відбувається шляхом висловлення та обговорення запитів та пріоритетних побажань учасників групи, обговорення цієї тематики та вирішення пов’язаних з нею конкретно-практичних завдань у формі теоретичного аналізу, методичного структурування, проведення потрібної роботи та надання адекватного фідбеку.

По завершенню видається сертифікат (40 академічних годин участі в групі взаємодопомоги, групова психотерапія).

Детальніше можна ознайомитись за посиланням (тицяй)

Оновлено: Понеділок, 22 серпня 2022 21:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Група психологічної взаємодопомоги (6-ий набір)