Візит ректора Нідерландської бізнес-академії до Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Візит ректора Нідерландської бізнес-академії до Університету «КРОК»

11 серпня 2022 Новини та події

8-12 серпня 2022 року в рамках проєкту мобільності Еразмус+ КА 107, Університет «КРОК» відвідав давній партнер, ректор Нідерландської бізнес-академії професор Ян ван Звітен.

Під час візиту сторони обговорили реалізацію програми Подвійний диплом з бізнес-адміністрування, погодили навчальний візит здобувачів програми до Нідерландів, провели моніторинг проєктів Еразмус+ КА 107, конкурсів 2019, 2020 р., а також проаналізували результати нового конкурсу Еразмус+ КА 171. Раді, що наші партнери завжди готові підтримати нас не лише морально, а й особистим візитом!

Дякуємо, що незважаючи ні на що співпраця між Університетом «КРОК» та Нідерландською бізнес-академією продовжується, чекаємо на нові спільні проєкти!

Оновлено: П'ятниця, 12 серпня 2022 16:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Візит ректора Нідерландської бізнес-академії до Університету «КРОК»