#проКРОК: відгук магістрантки Гонти Валентини — Університет «КРОК»

#проКРОК: відгук магістрантки Гонти Валентини

03 серпня 2022 Новини та події

Магістрантка Гонта Валентина, спеціальність «Менеджмент», освітня програма «Управління закладами освіти», група МЕН/УЗО- 21м-дст поділилась своїм успішним досвідом навчання в Університеті.

«Насамперед, хочеться відзначити організацію освітнього процесу, а саме, індивідуальний підхід до кожного здобувача, доступність до навчальних матеріалів, безперешкодний зв'язок з викладачами і т.п. Для мене головний великий плюс у дистанційному навчанні – можна отримувати знання в будь-якому місці, тим паче, що час навчання підібраний спеціально для здобувачів, які працюють.

Основне, що виділяється – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри управлінських технологій, які є досвідченними майстрами своєї справи! Відкрите та щире ставлення до здобувачів сприяє дружній атмосфері у колективі, спрощує проблемні ситуації та заохочує до здобуття знань. З впевненістю можу рекомендувати навчання в Університеті «КРОК».

Оновлено: Четвер, 04 серпня 2022 16:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК: відгук магістрантки Гонти Валентини