Кризова психологічна самодопомога в умовах війни | семінар — Університет «КРОК»

Кризова психологічна самодопомога в умовах війни | семінар

26 липня 2022 Новини та події

У час, коли війна доторкнулась до кожного, життєво необхідно мати базові знання про першу психологічну самодопомогу та вміти надавати її близьким. Ці вміння важливі та стануть у нагоді і дипломованим психологам, і людям, які не знайомі з психологією.

Щоб допомогти зрозуміти, що відбувається з нами під час війни та як з цим справлятись, Навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК» продовжує діяльність семінарів «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни». Вхід вільний для всіх бажаючих! Анонси наступних семінарів розміщені за посиланнями в facebook у групі.

Семінарські зустрічі відбувалися з перших днів повномасштабного вторгнення. За цей час учасники встигли обговорити багато актуальних тем. Деякі з них:

• «Як зберегти стосунки на відстані»,
  • «Як жити під час війни»,
  • «Психологічні аспекти ситуації переселення під час війни»,
  • «Психологічна підтримка дітей під час війни. Техніки Зцілення»,
  • «Здоровий сон в умовах війни»,
  • «Ідеологія війни: збереження духовності під час війни; ціннісні орієнтири воєнного часу; віра та зневіра – руйнація та відновлення ідеалів».

Усі записи попередніх зустрічей доступні до перегляду на ютуб каналі ННІП за посиланням.

Оновлено: Четвер, 04 серпня 2022 16:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кризова психологічна самодопомога в умовах війни | семінар