Державний комплексний екзамен — Університет «КРОК»

Державний комплексний екзамен

26 липня 2022 Новини та події

У червні 2022 року в групах 4-го курсу денної, дистанційної та заочної форм навчання за спеціальністю 053 «Психологія» успішно відбулися державні комплексні екзамени в онлайн форматі.

Атмосфера на екзаменах була конструктивна й доброзичлива. Члени екзаменаційної комісії – доктор психологічних наук, старший науковий співробітник Петрунько Ольга Володимирівна, кандидат психологічних наук, професор Сингаївська Ірина Валентинівна, кандидат психологічних наук, доцент Гончарова Ганна Олександрівна, – уважно слухали відповіді студентів на питання екзаменаційних білетів, ставили додаткові питання, які допомагали виявити глибину знань студентів.

Студенти продемонстрували якісні та повні знання з дисциплін: «Загальна психологія», «Диференціальна психологія», «Вікова та педагогічна психологія», «Психодіагностика» та «Соціальна психологія».

Щиро вітаємо студентів з успішним складанням випускного екзамену!

Оновлено: Вівторок, 26 липня 2022 16:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Державний комплексний екзамен