III місце на змаганнях Red Bull Gravity Challenge — Університет «КРОК»

III місце на змаганнях Red Bull Gravity Challenge

16 вересня 2010 Новини та події

Red Bull Gravity ChallengeСтуденти І курсу напряму «Комп’ютерні науки» Півень Віталій, Нажденко Андрій, Токар Олександр посіли почесне третє місце на змаганнях Red Bull Gravity Challenge. Цей захід проходив у кількох містах України з 6 вересня до 19 жовтня. Його учасники мали складне завдання: розробити пристрій, який здолав би силу гравітації. Це мав бути креативний апарат розміром не більше 1 кв. м.

За допомогою цього апарату команда-учасник повинна була скинути сире куряче яйце з п’ятнадцятиметрової висоти так, щоб воно, доторкнувшись до землі, не розбилося. Змагання Red Bull Gravity Challenge популярне у всьому світі, адже воно вже понад шість років у розважальній формі допомагає розкривати творчі можливості молоді.

Оновлено: Середа, 23 березня 2016 13:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » III місце на змаганнях Red Bull Gravity Challenge