Сім врятованих дерев. І це лише початок! — Університет «КРОК»

Сім врятованих дерев. І це лише початок!

18 жовтня 2010 Новини та події

Сім врятованих дерев.18 жовтня відбулася благодійна акція «День врятованого дерева», яка стала першим кроком програми з підвищення ефективності використання паперу в офісних цілях. Учасники програми наголошують на необхідності економії паперу, його повторного використання та вторинної переробки. Організатором акції є Екологічний клуб однодумців «Лотос», який представляє Коледж економіки, права та інформаційних технологій. На рівні усього Університету захід проводиться вперше.

Загалом до участі в акції долучилося понад 60 осіб (студенти, окремі працівники та цілі підрозділи). Партнерами з вивозу макулатури виступили Київміськвторресурси та Фонд дикої природи. Організатори акції зібрали 450 кг макулатури, врятувавши цим близько семи дерев. Усі виручені кошти будуть передані до Цюрупинського дитячого будинку, а найактивніші учасники отримають заохочувальні призи.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сім врятованих дерев. І це лише початок!