Студенти вп’яте спробували себе в ролі парламентарів — Університет «КРОК»

Студенти вп’яте спробували себе в ролі парламентарів

15 жовтня 2010 Новини та події

Студенти вп’яте спробували себе в ролі парламентарівЗ 15 по 17 жовтня в Національному університеті «Одеська юридична академія» реалізовувався Всеукраїнський проект «Модель Верховної Ради України». Його суть полягала в умовному відтворенні законодавчої роботи парламенту з метою набуття та вдосконалення майбутніми юристами навичок парламентської дискусії, стимулювання наукової діяльності студентів ВНЗ України юридичного профілю.

У заході взяли участь 55 найкращих студентів-правників, які виступили в якості народних депутатів. Цього року в рамках Моделі ВРУ розглядався проект Закону України «Про внесення змін в Закон України «Про адвокатуру». Студентську правничу спільноту Університету «КРОК» представляв студент 4-го курсу Вадим Сидоренко. Він став керівником однієї з трьох фракцій в уявному парламенті, яка ввійшла до коаліції депутатських фракцій.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти вп’яте спробували себе в ролі парламентарів