Студенти «КРОКу» продовжують захищати права громадян — Університет «КРОК»

Студенти «КРОКу» продовжують захищати права громадян

22 жовтня 2010 Новини та події

Студенти «КРОКу» продовжують захищати права громадянНещодавно світ побачив «Юридичний путівник автомобіліста». Це третє видання серії науково-практичної літератури «Юридичні путівники», започаткованої з метою підвищення рівня правової культури і правової освіти населення. Студенти «КРОКу» вже брали участь у написанні путівника з цієї серії. У виданні читачі-водії можуть знайти зразки скарг та позовних заяв, а також термінологічний словник з основними поняттями і дефініціями в межах проблематики, яка розглядається у путівнику, та узагальнення судової практики захисту прав і застосування законів.

Координатором та відповідальним редактором проекту виступив студент 4-го курсу юридичного факультету Університету «КРОК», член Вченої ради Університету, голова ВГО «ВАРТА», третейський суддя, голова правління юридичної компанії «ВАРТА ПРАВА» Сергій Панасюк.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти «КРОКу» продовжують захищати права громадян