#проКРОК від випускників — Університет «КРОК»

#проКРОК від випускників

24 червня 2022 Новини та події

Відгук випускниці бакалаврату, спеціальність «Менеджмент», групи МЕН-18-дст Корнієнко Марини.

«Привіт, Я, Корнієнко Марина з м.Кривий Ріг, вже бакалавр, випускниця Університету «КРОК», навчалася на дистанційній формі, спеціальність «Менеджмент». Будучи студенткою Університету «КРОК», можу сказати що університет дійсно гарний. Викладачі справедливі, хороші спеціалісти в своїй справі та привітні. Подобається те, що вони завжди підготовлені до лекцій, мають багато цікавого та корисного матеріалу, приділяють увагу практичним навичкам.

Дистанційна форма організована чудово: є тьютор який нагадує, підказує і направляє; є система Moodle, кабінет студента, де знаходяться всі матеріали, доступ до яких є 24 години на добу і це дуже зручно.

Дякую членам кафедри управлінських технологій за комфортне навчання!!! Загалом, після 4-х років навчання Університет залишив лише гарні спогади, буду сумувати!»

Оновлено: Середа, 19 квітня 2023 12:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від випускників