Співробітники навчально-наукового інституту міжнародної освіти відвідали партнерські ЗВО — Університет «КРОК»

23 червня 2022 Новини та події

13-22 червня 2022 року співробітники навчально-наукового інституту міжнародної освіти Університету «КРОК» відвідали партнерські ЗВО в Італії та Німеччині.

Анна Дробина та Галина Богаченко, керівники проєктів та програм навчально-наукового інституту міжнародної освіти в рамках програм мобільності та співпраці відвідали:

• Університет Фоджа (Італія), який є партнером програм мобільності та проєктів INTERADIS, CLIMAN;
  • Вищу школу техніки та науки Берлін - Університет прикладних наук м.Берлін, (Німеччина), партнер проєкту CLIMAN;
  • Університет прикладних наук Харц, м. Вернігероде, (Німеччина), який приймає студентів КРОКу за обміном.

Під час візитів представники Університету «КРОК» відвідали навчальні кампуси та територію університетів, поспілкувались з представниками міжнародного відділу та інших департаментів. Сторони обговорили розширення співпраці, підготовку проєктів мобільності та розбудови потенціалу в рамках Еразмус+, інших можливостей.

Оновлено: Четвер, 23 червня 2022 18:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Співробітники навчально-наукового інституту міжнародної освіти відвідали партнерські ЗВО