ІІ-ий етап підвтердження участі в НМТ — Університет «КРОК»

ІІ-ий етап підвтердження участі в НМТ

22 червня 2022 Новини та події

На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту.

Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ー в Україні чи за кордоном.

Вступників, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в додаткову сесію, просимо пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії і протягом із 8ー18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.

У додаткову сесію учасники зможуть проходити тестування, окрім зазначених країн, також у Фінляндії (м.Гельсінкі) й Люксембурзі (м. Люксембург), США (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, та м. Сакраменто, штат Каліфорнія), Словенії (м. Марібор), Німеччині (м. Берлін), Швейцарії (м. Берн).

Виникли питання? Телефонуй: +38 067 470 21 13 (Viber, Whats App)

Оновлено: Середа, 22 червня 2022 18:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ІІ-ий етап підвтердження участі в НМТ