Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine — Університет «КРОК»

Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine

05 травня 2022 Новини та події

Шановні КРОКівські Еразмусівці!
Запрошуємо Вас приєднатися до Всеукраїнського флешмобу #ErasmusPlus35yearsUkraine в межах Днів Європи в Україні, котрі пройдуть 9 травня 2022 року.

Основна ідея флешмобу #ErasmusPlus35yearsUkraine полягає у тому, щоб популяризувати Україну як Європейську державу, окреслити вплив Програми Європейського Союзу Еразмус+ на промоцію Європейських цінностей в Україні, розповісти історії успіху Еразмусівців та підтримку українців під час війни.

• Що? Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine.
  • Де? Facebook сторінка Національного Еразмус+ Офісу в Україні; Facebook, Instagram, Telegram сторінки та вебсайти співорганізаторів.
  • Коли? 9 травня 2022 року

Формат участі: історії успіху та пости з фотографіями у мережі Facebook на персональних сторінках з використання айдентики заходу та офіційних хештегів (всі матеріали будуть надіслані зареєстрованим учасникам).

Якщо ти студент чи співробітник КРОКу, який брав участь у програмі Еразмус+, поділись своєю історією! Детальніше про участь: https://bit.ly/37Y3Gzf

Оновлено: Понеділок, 09 травня 2022 16:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine