Проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Якість, стандартизація та сертифікація» — Університет «КРОК»

06 травня 2022 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Якість, стандартизація та сертифікація» другого рівня вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Заздалегідь вдячні усім, хто виявить бажання висловити зауваження та пропозиції щодо змісту програми. Інформацію просимо надсилати на електронну пошту [email protected] або [email protected]до 20.05.2022 року.

Оновлено: Четвер, 12 травня 2022 12:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Якість, стандартизація та сертифікація»