Івент «Я і мої захоплення» — Університет «КРОК»

Івент «Я і мої захоплення»

06 травня 2022 Новини та події

5 травня 2022 року студенти Фахового коледжу стали учасниками чудового івенту «Я і мої захоплення».

Захід модерувала голова розважального комітету Студентської ради коледжу Салійчук Діана. У щирій, дружній атмосфері наші суперталановиті студенти поділились своїми хобі та цікавими вподобаннями. Адже студенти завжди серйозні в питанні тайменеджменту та ефективності використання вільного часу. Сумніваєтесь? А дарма. Бо хореографія, гра на гітарі, поетичне мистецтво, захоплення іноземними мовами, спорт і бокс – це круто!

Наші талановиті студенти розповіли, чим саме їм подобається займатися у вільний час та до чого лежить їхня душа. Дякуємо кожному студенту, хто зміг доєднатися:

• Гусару Владиславу. Його неймовірна розповідь про гру на гітарі вразила усіх учасників.
  • Венгринович Софії – талановита танцюристка.
  • Левчук Даніїл захопливими і чуйними авторськими поезіями вразив до глибини душі.
  • Літошенко Софія показала нам процес створення чудових малюнків на папері.
  • Степаненко Тимофій поділився історією про різні види бойових мистецтв та своїми досягненнями у цьому виді спорту.
  • Жибоєдова Єлизавета – боксерка з прекрасною історією і великими досягненнями.

До речі, Ліза нещодавно на чемпіонаті Європи з жіночого боксу отримала бронзову медаль. Серхан Вера поділилася секретами вивчення іноземних мов. Козак Андрій, який довів, що займатися спортом можна за будь-яких умов.

Бажаємо усім успіхів та натхнення! Дякуємо, що долучаєтесь до наших проєктів!

Оновлено: П'ятниця, 06 травня 2022 16:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Івент «Я і мої захоплення»