В Університеті «КРОК» відбулася фахова наукова конференція — Університет «КРОК»

В Університеті «КРОК» відбулася фахова наукова конференція

05 травня 2022 Новини та події

26 квітня 2022 року в Університеті «КРОК» Кафедрою управлінських технологій за підтримки Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, Львівського державного університету внутрішніх справ (Львів), Клубу професіоналів, ПрАТ «Європейський страховий альянс» (Київ), ТОВ «Брокбрідж» та багатьох інших партнерів була проведена наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку».

На конференції були присутні науковці, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання, представники комерційних фірм, чия діяльність має відношення до тематики конференції. У цілому прийняло участь понад 120 учасників.

Під час пленарного засідання піднімались найактуальніші питання сьогодення. Усі учасники івенту акцентували увагу на важливості розвитку мистецтва та науки управління в умовах сучасних доленосних подій, адже наша Перемога може бути лише за умов організаційної єдності та якості підходів, відповідальності управлінців на своїх місцях й спільній самовіддачі.

Науковий фокус конфереції – це актуальні питання розвитку сучасного менеджменту організації.

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Секція1. Організаційно-економічні засади менеджменту сучасних організацій.
  2. Секція2.Технологій управління: сучасні успішні практики.
  3. Секція 3. Закупівлі та продажі в системі менеджменту підприємства.
  4. Секція 4.Теорія і практика управління проєктами.
  5. Секція 5. Особливості управління проєктами в агробізнесі.
  6. Секція 6. Управління та адміністрування у сфері громадського здоров`я.

Матеріали конференції розміщуються на сайті за покликанням.

Щиро дякуємо всім учасникамта організаторам конференції.
З Україною у серці!

Оновлено: Четвер, 05 травня 2022 13:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» відбулася фахова наукова конференція