Open Day Event від BUSINET — Університет «КРОК»

Open Day Event від BUSINET

27 квітня 2022 Новини та події

26 квітня 2022 року Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, та Анна Дробина, керівник проєктів та програм, взяли участь у заході Open Day Event, організатором якого виступила мережа Businet.

Businet – це мережа міжнародних закладів вищої освіти (як приватних, так і державних університетів і коледжів), які мають спільне бачення інтернаціоналізації своїх ЗВО. Businet створює середовище, яке сприяє обміну передовим досвідом і заохочує співпрацю між організаціями-однодумцями.

Метою Open Day Event було продемонструвати солідарність освітянам України у скрутний час війни, зібрати ідеї щодо підтримки українських закладів вищої освіти європейськими ЗВО, ознайомитися із нагальними проблемами, з якими наразі зіштовхнулася вища освіта України. Більш того, мережа Businet пропонує безкоштовне членство українським ЗВО у своїй мережі мінімум на три роки.

Дякуємо партнерам за можливість доєднатися до європейських ініціатив, сподіваємося на плідну співпрацю в освітній мережі!

Оновлено: Середа, 27 квітня 2022 15:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Open Day Event від BUSINET