Навчальний візит та тренінг в Університеті Туріба — Університет «КРОК»

Навчальний візит та тренінг в Університеті Туріба

27 квітня 2022 Новини та події

19-23 квітня 2022 року відбувся навчальний візит та тренінг в Університеті Туріба, м.Рига (Латвія) у рамках проєкту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату/ CLIMAN».

Галина Богаченко, керівник проєктів та програм Управління міжнародного співробітництва представила команду Університету «КРОК». На заході обговорювались темм:

• інтеграції аспектів управління кліматом та сталого розвитку в навчальний процес,
  • досвід Латвії у сфері управління кліматом та сталого розвитку,
  • як і чого навчити студентів з управління кліматом,
  • економіка спільного використання – майбутнє стійкості чи сучасна короткострокова тенденція,
  • ідея та концепція економіки шерингу, приклади в Європі та Латвії, цифрові інструменти для освіти,
  • дискусія – цифрові інструменти та тенденції в освіті.

Партнери CLIMAN взяли участь у Науковій конференції «Комунікація та розвиток міждисциплінарних компетенцій у цифрову епоху», на якій мали змогу познайомитися з командою проєкту Erasmus+ Стратегічне партнерство DISCOM «Розвиток міждисциплінарних навичок співпраці та управління конфліктами».

На конференції було презентовано публікацію «Міждисциплінарні навички співпраці та управління конфліктами», підготовлену експертами проєкту. Повна версія книги доступна також на сайті проєкту.

Учасники заходу в своїх виступах висловили щирі співчуття та натхненні слова підтримки українському народу. Усі подальші заходи проєкту будуть відтерміновані до закінчення війни в Україні, таке рішення вже було обговорено та погоджено партнерами Грузії та Євросоюзу під час зустрічі консорціуму проєкту 5 квітня 2022 року.

Матеріали заходу можна переглянути за посиланням: пароль – wKQHcxZ3

Дякуємо команді Університету Туріба за чудову організацію заходу та величезну підтримку Україні!

Оновлено: Середа, 27 квітня 2022 15:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчальний візит та тренінг в Університеті Туріба