Святковий настрій створюємо разом — Університет «КРОК»

Святковий настрій створюємо разом

22 квітня 2022 Новини та події

Сьогодні відбулася зустріч-презентація студентів Фахового коледжу Університету «КРОК» присвячена світлому й найвеснянішому Великодню. Студенти другого та третього курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» підготували презентації про те, як святкують Великдень у різних куточках нашої планети.

Усі бажаючі дізналися про звичаї та особливості певних країн Великодня мандрівка традиціями святкових смаколиків охопила величезні простори: Україна, Польща, Іспанія, Франція, США, Китай, Японія, Австралія, Фінляндія, Німеччина, Нідерланди, Швейцарія, Англія, Фінляндія, Румунія, Швеція. Презентації були надзвичайно цікавими, яскравими, творчими.

Як завжди, це наші найкреативніші, найкмітливіші студенти.

Дякуємо студентам: Сивачук Дарині, Рахно Олені, Пятіній Катерині, Чуйченко Валентині, Білоцькій Єлизаветі, Франко Анні, Гусак Софії, Ткаченку Юрію, Скобловій Владиславі, Гусак Діані, Васюк Антоніні.

З прийдешнім святом!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святковий настрій створюємо разом