Разом до перемоги! — Університет «КРОК»

Разом до перемоги!

28 квітня 2022 Новини та події

Шановні студенти!
Для зручності проведення оплат за навчання, проживання в гуртожитку та інші послуги, було створено qr-код.

Він дозволяє не вносити платіжні реквізити Університету та швидко оплачувати будь-якою картою з будь-якої країни будь-якою валютою.

Цей qr-код також дозволяє приймати благодійну допомогу в тому випадку, якщо є бажаючі допомогти Університету в цей нелегкий час. Нам надзвичайно приємно чути слова підтримки від партнерів та друзів з усього світу, нам приємно усвідомлювати, що ми разом йдемо до перемоги!

Щиро дякуємо Вам, друзі, за благодійні внески та Вашу дієву підтримку: Netherlands Business Academy та особисто Jan van Zwiten, Yvette Livius; Kozminski University та особисто Grzegorz Mazurek, Witold Bielecki та Valentyna Guminska; «Hultgren Nachhaltigkeitsberatung UG» та особисто Oliver Schmidt; Mykolas Romeris University; Carsten Borchert, Frederik Eichler, Silke Paris, Hannah-Sophie Braun, Felix Surrey, Lara Surrey та багатьом іншим друзям і партнерам, які допомагають Університету «КРОК» вистояти у цей складний час.

Бережіть себе! Все буде Україна!

Оновлено: П'ятниця, 29 квітня 2022 12:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Разом до перемоги!