Університет «КРОК» запрошує на програми академічної мобільності — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» запрошує на програми академічної мобільності

12 квітня 2022 Новини та події

Шановні студенти 1-3 курсів бакалаврату закладів вищої освіти, а також шановні студенти невипускних курсів коледжів!

Війна змінила наші життя, і певні події складно планувати, проте, здобуття вищої освіти/фахової передвищої освіти є надважливим правом кожного. Університет «КРОК» доєднується до участі в програмах академічної мобільності та пропонує індивідуальний підхід!

Ви можете обрати відповідну освітню програму Університету/Коледжу.

Доєднатися до обраних освітніх програм у будь-який час, як у синхронному та і в асинхронному форматі, та навчатися за індивідуальною програмою до кінця серпня. Викладачі Університету/Коледжу надаватимуть Вам консультації з відповідних освітніх компонентів навіть влітку! Зареєструватися на програми мобільності можна, заповнивши форму.

У разі виникнення запитань, звертайтесь за консультацією за телефоном 067 258-38-48 (Титаренко Наталія).

Щиро сподіваємося, що наша підтримка допоможе Вам подолати
важкі часи та максимально успішно закінчити цей навчальний рік!
Бережіть себе! Все буде Україна!

Оновлено: Вівторок, 12 квітня 2022 14:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» запрошує на програми академічної мобільності