Студентка Коледжу – національна чемпіонка з молодіжного жіночого боксу — Університет «КРОК»

Студентка Коледжу – національна чемпіонка з молодіжного жіночого боксу

12 квітня 2022 Новини та події

Війна не зупинить життя. Адже кожен з нас несе своє полум'я, щоб постала Велика Перемога України. Студентська молодь не виключення.

Нещодавно студентка 2 курсу Коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Ліза Жибоєдова здобула перемогу у чемпіонаті України з молодіжного жіночого боксу і посіла перше місце. Останні декілька тижнів вона тяжко тренується, а з 12 квітня буде представляти нашу країну на чемпіонаті Європи. І хоч в такий час у нашої чемпіонки немає достатніх матеріальних ресурсів, але віримо, що її звитяга, наполегливість та величезне бажання підтримати рідну Україну принесе ще одну таку важливу нині Перемогу українського духу та серця.

Все буде Україна!

Оновлено: Вівторок, 12 квітня 2022 16:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентка Коледжу – національна чемпіонка з молодіжного жіночого боксу