Семестр у Литві з отриманням державної стипендії — Університет «КРОК»

Семестр у Литві з отриманням державної стипендії

07 квітня 2022 Новини та події

Шановні студенти,
партнерський університет ім.Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам взяти участь у відборі на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі короткотермінового (семестрового) обміну («Short term (1-2 semesters) studies»).

Стипендія складає 420 євро на місяць для здобувачів ступенів бакалавра та магістра, та 840 євро на місяць для здобувачів ступеня доктора філософії. Дедлайн на онлайн аплікацію: 29.04.2022!‼️
Зверніть увагу, що у разі продовження воєнного стану участь у програмі обміну зможуть взяти лише ті чоловіки (від 18 до 60 років), які підпадають під виключення щодо перетину кордону згідно зі статтею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Жінки можуть подавати заявки без будь-яких обмежень.

Деталі за лінком або за електронною адресою: [email protected], контактна особа: Анна Дробина, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва. Долучайтеся до групи KROK_Exchange

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Семестр у Литві з отриманням державної стипендії