Коледж Університету «КРОК» святкує свої незабутні 19 років! — Університет «КРОК»

Коледж Університету «КРОК» святкує свої незабутні 19 років!

25 березня 2022 Новини та події

Щиро вітаємо надзвичайно професійний та щирий колектив Коледжу, неймовірно талановитих студентів, фантастично турботливих батьків, небачено успішних випускників та з радістю чекаємо, коли зможемо відкрити всі таланти майбутніх студентів – сьогоднішніх вступників!

Традиційно – це день усмішок, радісних зустрічей, теплих обіймів, а цьогоріч це віра у мирне майбутнє, у Перемогу, адже кожне серце сьогодні б’ється у ритмі – все буде Україна! Все буде КРОК! Зичимо усім творчої наснаги і процвітання, успіхів та реалізації всіх задумів!

Слава Україні!

Оновлено: П'ятниця, 25 березня 2022 16:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коледж Університету «КРОК» святкує свої незабутні 19 років!