Відбувся «День майбутнього студента» — Університет «КРОК»

Відбувся «День майбутнього студента»

27 листопада 2010 Новини та події

«День майбутнього студента»27 листопада у стінах Університету «КРОК» відбувся захід «День майбутнього студента». Його мета – створити можливість для абітурієнтів відчути себе студентами вищого навчального закладу, забезпечити психологічну підготовку до ЗНО, познайомити з форматом проведення лекцій в Університеті. В рамках заходу старшокласники прослухали дві лекції «Психологія успіху та саморозвитку» та «Доцільність виходу України у світовий економічний простір», пройшли психологічний тренінг «Як підготуватися до ЗНО», а також дізналися про історію успіху від студентки «КРОКу».

Чекаємо Вас на наступній зустрічі – 22 січня. В межах цього «Дня майбутнього студента» дев’ятикласники матимуть змогу пройти профорієнтаційну підготовку до вибору майбутньої професії, а учні 10-11 класів дізнаються як психологічно налаштуватися до складання ЗНО. Запрошуємо Вас взяти участь у заході!

Оновлено: Вівторок, 01 квітня 2014 15:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся «День майбутнього студента»