Вручено тисячний диплом Університету «КРОК»! — Університет «КРОК»

Вручено тисячний диплом Університету «КРОК»!

26 листопада 2010 Новини та події

Вручено тисячний диплом Університету «КРОК»!26 листопада в Університеті відбулася випускна церемонія – дипломи магістрів за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» отримали дев’ять громадян Республіки Білорусь. Кожен випуск у нашому навчальному закладі особливий, але ця урочиста подія ознаменувалася врученням тисячного диплома Університету «КРОК». Його поряд з державним дипломом про вищу освіту вручають найкращим випускникам, які здобули освітньо-кваліфікаційні рівні «спеціаліст» або «магістр» та протягом навчання демонстрували високу успішність. «Ювілейний» диплом, а з ним і частинку «КРОКу» забрала до Білорусі випускниця Катерина Белова. Вітаємо Катерину та усіх випускників і бажаємо їм успіхів та здійснення мрій!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вручено тисячний диплом Університету «КРОК»!