Підбито підсумки фестивалю «ПРОФ Fest» — Університет «КРОК»

Підбито підсумки фестивалю «ПРОФ Fest»

26 листопада 2010 Новини та події

«ПРОФ Fest»26 листопада в Університеті «КРОК» відбувся відкритий звіт за результатами проведення профорієнтаційного фестивалю «ПРОФ Fest», який проходив 13 листопада. Організатор фестивалю, Студентська проектна група, поставила перед собою мету - допомогти старшокласникам зробити вірний вибір професії. Під час відкритого звіту було відзначено учасників організаційної групи проекту, до якої ввійшли 60 студентів першого курсу Університету та старших курсів Коледжів.

Усім учасникам було вручено сертифікати, а найактивнішим з них - чашки з логотипом фестивалю. Та найголовніше, що отримали члени групи, – це цінний організаційний досвід, який, без сумніву, допоможе їм на шляху до професійного успіху. До команди управління проектом ввійшло 13 осіб, які також одержали сертифікати про участь у фестивалі у якості менеджерів. Крім того, для них було підготовлено рекомендаційні листи із зазначенням отриманого досвіду та виявлених під час заходу ділових якостей. Ці листи стануть додатковою перевагою під час майбутнього працевлаштування. Завдяки наполегливій роботі усіх, хто організовував фестиваль, він пройшов з величезним успіхом і був наповнений теплою атмосферою. Хороші згадки про проект залишаться у 290 учнів 9-11 класів – учасників «ПРОФ Fest», у понад 50 гостей і 33 спікерів. Цей актуальний захід підтримали Міністерство освіти і науки України, Головне управління освіти і науки м. Києва, Київський міський центр зайнятості, Спілка ініціативної молоді «СІМ», а також 24 компанії-партнери.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підбито підсумки фестивалю «ПРОФ Fest»