Іноземні студенти взяли участь у Welcome Week! — Університет «КРОК»

Іноземні студенти взяли участь у Welcome Week!

10 лютого 2022 Новини та події

У рамках реалізації проєкту INTERADIS/Інтеграція та адаптація іноземних студентів і співпраці з ESN Київ, іноземні студенти Університету «КРОК» взяли участь в орієнтаційних заходах.

У період з 07 по 13 лютого 2022 року триває Welcome week, організатором якого є студентська організація національного рівня ESN Київ. Він включає у себе ряд заходів спрямованих на адаптацію іноземних першокурсників та студентів за обміном міста Києва. Понад 20 іноземців вже взяли участь в екскурсії Києвом, у фотоквесті, відвідали ресторан національної кухні. Впродовж тижня учасників чекатимуть цікаві ігри, вечірка, Еразмус бранч, а також відвідування музею Ханенків.

Дякуємо ESN Київ за цікаву програму та можливість для іноземних студентів Університету «КРОК» краще пізнати місто, доторкнутися до української історії та знайти друзів серед «нейтівс»!

Оновлено: Четвер, 10 лютого 2022 15:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Іноземні студенти взяли участь у Welcome Week!