IV зустріч учасників студентського форуму «КРОК-КН» — Університет «КРОК»

IV зустріч учасників студентського форуму «КРОК-КН»

03 лютого 2022 Новини та події

28 січня 2022 року відбулась IV зустріч учасників студентського форуму «КРОК-КН».

На зустрічі були висвітлені такі актуальні питання:

1. Що спільнота КН хоче покращити та які є пропозиції щодо того, як це краще зробити (академічно та позааудиторно).
  2. Підвищення активності навчання в дистанційному режимі для здобувачів КН.
  3. Передача цінностей неформальної спільноти КН після випуску поточного 4 та 3 курсу.
  4. Про магістерську програму Agile та вступ на програму рівня магістр.

Цього разу зустріч Форуму була трохи камернішою, ніж зазвичай, але всі учасники були активно залучені до дискусії. Це й зрозуміло: питання широкі та потребують часу для засвоєння нової інформації або висловлення власної думки.

Зустріч тривала трохи більш ніж півтори години та завершилась щирими словами подяки нашому студентському активу: Симоновському Євгенію, Червоній Надії, Пономаренко Юрію, Кордунеру Кевіну Франку Давіду, Дрифану Володимиру, Тузу Павлу, Разиграєву Владиславу.

Маєте пропозицію? Озвучте її! Всім здобувачам комп’ютерних наук раді на нашому форумі, тому приєднуйтесь до нас!

Оновлено: Четвер, 03 лютого 2022 13:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IV зустріч учасників студентського форуму «КРОК-КН»