Святкуємо разом — Університет «КРОК»

Святкуємо разом

01 лютого 2022 Новини та події

У 2022 році Університету «КРОК» виповнюється 30 років! Це незабутні роки становлення, невпинного розвитку, справжніх успіхів, злетів, досягнень. Університет «КРОК» – це історії успіху людей, які тут працювали, працюють і будуть працювати.

Це історія і Кудряшова Олександра Юрійовича, адміністратора Університету, який 1 лютого 2022 року святкує свій 30-річний трудовий ювілей в КРОЦі. Адже саме у цей день 1992 року було підписано контракт між Навчально-науковою фірмою «КРОК», в особі генерального директора Лаптєва Сергія Михайловича, та Кудряшовим Олександром Юрійовичем. А у травні 1992 року фірмою «КРОК» було створено Інститут економіки, управління та господарського права – наш сьогоднішній Університет «КРОК».

Щиро вдячні Олександру Юрійовичу за роки самовідданої та сумлінної праці. Сердечно зичимо здоров’я та натхнення святкувати і наближати подальші ювілеї! Із повагою та правдивою пошаною КРОКівська родина

Оновлено: Четвер, 03 лютого 2022 18:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкуємо разом