Запрошуємо на підготовчі курси до ЄВІ! — Університет «КРОК»

Запрошуємо на підготовчі курси до ЄВІ!

11 лютого 2022 Новини та події

Шановні студенти!
11 лютого 2022 року (у п’ятницю) о 18:30 розпочинається навчання на підготовчих курсах до ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови (англійської) для вступу до магістратури, які триватимуть 4 місяці (16 занять).

За весь курс навчання потрібно сплатити:

• 500 грн (п’ятсот) гривень для студентів, членів асоціації випускників Університету КРОК, працівників Університету «КРОК»;
  • 1000 грн (тисяча) гривень за весь курс для зовнішніх здобувачів. (Наказ).

Сплатити можна в касі Університету або онлайн. У призначені платежу потрібно вказувати «підготовчі курси з ангійської мови». (Інформація про оплату у додатку).

Викладач курсу Новак Ілона Милославівна, доктор філософії в галузі економіки, викладач кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Університету «КРОК».

Контактна інформація для запису на курси:
моб.тел. 066 849 35 83; [email protected] (Скуратівська Марина Олегівна, заступник завідувача кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін).

Навчання відбуватиметься онлайн з використанням Teams. Посилання для приєднання до занять надається після оплати навчання.

Оновлено: Вівторок, 15 лютого 2022 13:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Запрошуємо на підготовчі курси до ЄВІ!