До прийдешніх свят має смакувати — Університет «КРОК»

До прийдешніх свят має смакувати

20 грудня 2021 Новини та події

16 грудня 2021 року студенти 4 курсу Коледжу Університету КРОК спеціальності «Готельно-ресторанна справа», перебуваючи на професійній практиці, долучилися до практичних занять з приготування смаколиків до новорічних свят.

До цього завдання молодь підійшла дуже творчо, навіть змонтували відеоролики з приготування та презентації своїх виробів. А як це було смачно! Дякуємо студентам за активність та гарний настрій!

Щиро дякуємо також їх менторам: завідувачці економічного відділення й голові циклової комісії з підготовки у сфері обслуговування пані Ірині Вайнорес за постійну допомогу у супроводі студентів під час проходження практики; викладачці циклової комісії, фаховому ресторатору пані Яні Юрченко за професійне наставництво.

Оновлено: Понеділок, 20 грудня 2021 16:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » До прийдешніх свят має смакувати