Щиросердно вітаємо ректора Університету «КРОК», професора Лаптєва С.М.! — Університет «КРОК»

Щиросердно вітаємо ректора Університету «КРОК», професора Лаптєва С.М.!

20 грудня 2021 Новини та події

Відповідно до постанови Верховної Ради України «Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, плідну організаторську і навчально-наукову діяльність, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагородити

Почесною грамотою Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом

ректора ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», кандидата економічних наук, професора Лаптєва Сергія Михайловича.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, студенти та аспіранти щиросердно вітають Вельмишановного Сергія Михайловича та зичать подальших успіхів у всіх численних сферах його діяльності. Нехай кожна справа і творчий задум слугують на благо людям та Університету!

Оновлено: Понеділок, 20 грудня 2021 15:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щиросердно вітаємо ректора Університету «КРОК», професора Лаптєва С.М.!