Сертифікатний курс «Майстерня психотерапевта» — Університет «КРОК»

Сертифікатний курс «Майстерня психотерапевта»

23 листопада 2021 Новини та події

27 жовтня 2021 року розпочався сертифікатний курс «Майстерня психотерапевта».

Заняття відбуваються раз на місяць. Усього заплановано 9 зустрічей.

Вивчаються такі питання, як мета й завдання сучасної психотерапії, кордони (межі) терапії, профіль психічного функціонування, жіноче та материнство в клініці, симптоматичні патерни тощо.

Ведуча: Бойченко Наталія Григорівна – практичний психолог (психоаналітик), профорієнтатор, член Української Асоціації психоаналізу (УАП-ЕКПП-Україна), тренер-експерт з кризової психології (міжнародна сертифікація), дійсний кризовий консультант міжнародної гуманітарної організації IPSO-CARE, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК», ведуча навчальної супервізійної групи для практикуючих психологів та кризових консультантів «Супервізійна підтримка як інструмент якісної роботи психолога», співавтор книги «Психологічна допомога в кризових ситуаціях», провідний спікер Art Business Academy.

Оновлено: Вівторок, 23 листопада 2021 15:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сертифікатний курс «Майстерня психотерапевта»