V Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони!»: вітаємо переможців! — Університет «КРОК»

V Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони!»: вітаємо переможців!

18 листопада 2021 Новини та події

З 1 по 10 листопада 2021 року відбувся V Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони!», у якому взяди участь студенти ІІІ-го курсу Фахового коледжу Університету «КРОК» під керівництвом голови цикловової комісії з Комерційної логістики та заступника завідувача кафедри Управлінських технологій, к.е.н., доцента Пазєєвої Ганни Михайлівни.

Організатори турніру, факультет аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України, відмітили якість знань, креативність рішень та оригінальність ідей наших студентів. Вітаємо Рябекевша Костянтина з одержанням диплому переможця ІІ ступеня та Рум'янцева Матвія, Голоту Софію з одержанням сертифіката учасників!

Так тримати! Бажаємо майбутніх перемог! Пишаємося Вами!

Оновлено: Четвер, 18 листопада 2021 11:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » V Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони!»: вітаємо переможців!