Група психологічної взаємодопомоги-3 — Університет «КРОК»

Новини та події

Група психологічної взаємодопомоги-3

18 листопада 2021 Новини та події

16 листопада 2021 року відбулася заключна, десята, зустріч навчальної терапевтичної групи «Група психологічної взаємодопомоги-2» із Владиславом Владиславовичем Зубченко, старшим викладачем кафедри психології Університету «КРОК» та Київського юнгіанського інституту, юнгіанським консультантом.

Учасники відзначили відчутний вплив роботи групи на різні сторони свого життя й діяльності.

Тому з 30 листопада 2021 року розпочинає свою роботу Група психологічної взаємодопомоги-3, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!

Планується 10 онлайн-зустрічей раз на тиждень щовівторка, починаючи з 30 листопада 2021 року, з 18.00 до 21.00 години.

Зустрічі будуть проходити в Zoom.

По завершенню видається сертифікат (40 академічних годин участі в групі взаємодопомоги).

Вартість одної зустрічі (4 академічних години) – 450 грн.;

для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК» – 300 грн.

Оплата здійснюється в касу Університету «КРОК» або дистанційно на рахунок Університету.

Метою групи психологічної взаємодопомоги є створення середовища оптимальної психодинамічної активації та ефективного психотехнічного використання цього ресурсу . Тому опрацюванню в групі підлягають духовно-психологічні аспекти будь-яких ситуацій та будь-якого досвіду у зазначеному контексті. Це опрацювання на кожному занятті передбачає актуалізацію його тематики, що відбувається шляхом висловлення та обговорення запитів та пріоритетних побажань учасників групи, обговорення цієї тематики та вирішення пов’язаних з нею конкретно-практичних завдань у формі теоретичного аналізу, методичного структурування, проведення потрібної роботи та надання адекватного фідбеку.

Основними орієнтирами спілкування в групі є принципи діалогічного самовдосконалення – добровільно усвідомлюваної, креативної суб’єктно- діяльної взаємної та автономної довіри та поваги, прийняття, уважної зацікавленості, підтримки, дбайливого піклування, відкритості, емпатійної рефлексивності та відповідальної турботливості. Втілення цих орієнтирів у спілкуванні є ресурсом конструктивного професійно-особистісного розвитку індивідуальності, самоактуалізації особистості та індивідуації сутності людини.

Процедурний компонент роботи групи орієнтовано на втілення концептуальних ідей балінтовських груп та енкаунтер-груп «зустрічей та зіткнень» в традиціях людино-центрованої психотерапії Карла Роджерса у гармонійному сполученні з аналітико-психологічними розробками Карла Юнга, досягненнями екзистенційної філософії, психології та психотерапії, інтегрованими з культурно-історичною позицією Льва Виготського.

Оновлено: Четвер, 18 листопада 2021 16:32
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Група психологічної взаємодопомоги-3