Бабутін Лєон – переможець міжнародного конкурсу-фестивалю — Університет «КРОК»

Бабутін Лєон – переможець міжнародного конкурсу-фестивалю

26 жовтня 2021 Новини та події

Талановита людина розкривається всебічно та яскраво!
Туризм та вокальний джазовий спів… Дійсно, творчість безмежна!

Щиро вітаємо Бабутіна Лєона – студента 3 курсу спеціальності «Туризм» Університету «КРОК» та студента Школи джазового та естрадного мистецтв із премію гран-прі (джазовий вокал) на міжнародному конкурсі-фестивалі «International festival of talents», який відбувся 6 червня 2021 року в Україні. Викладач ШДЕМ – Тетяна Валентинівна Телебай.

Бабутін Лєон паралельно отримує дві освіти. Окрім туризму, навчається в Школі джазового та естрадного мистецтв (Київ), яка є єдиною в Україні. До-речі, Школа була створена у 2001 році та є членом International Association of Schools of Jazz.

Лєон займається вокалом з дитинства, на його рахунку багато перемог. Окрім цієї перемоги, Лєон нещодавно переміг у Міжнародному конкурсі Open Art Talent (Іспанія) в номінації «соліст-вокаліст (естрадний вокал)» – гран-прі, на конкурсі International festival Best Star – 2021(Одеса).

Бажаємо Лєону нових звершень та розвивати музичний туризм! Щиро вітаємо родину Лєона!

Щиро вітаємо наших колег Школу джазового та естрадного мистецтв з успіхом!!!

Запрошуємо прослухати пісні у виконанні Бабутна Лєона:

In case you didn't know (Brett Young), cover, vocal, #LeonBabutin #countrymusic

Оновлено: Вівторок, 26 жовтня 2021 19:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Бабутін Лєон – переможець міжнародного конкурсу-фестивалю