Зведений рейтинг кафедр та викладачів Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Зведений рейтинг кафедр та викладачів Університету «КРОК»

23 жовтня 2021 Новини та події

За даними зведеного рейтингу кафедр Університету «КРОК» 2020-2021 н.р., під час формування якого враховувалися результати опитування студентів, співробітників та керівного складу навчального закладу, стан наукової роботи кафедр, було визначено кафедри з найвищими показниками роботи.

Серед кафедр, що ведуть підготовку бакалаврів найвищі показники отримали:

• кафедра психології (завідувач – кандидат психологічних наук, доцент Сингаївська Ірина Валентинівна),
  • кафедра туризму (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Мелько Людмила Федорівна)
  • кафедра управлінських технологій (завідувач – доктор економічних наук, професор Алькема Віктор Григорович)
  • кафедра національної економіки та фінансів (завідувач – доктор економічних наук, професор Грушко Віктор Іванович)
  • кафедра маркетингу та поведінкової економіки (Петрова Ірина Леонідівна – доктор економічних наук, професор)
  • кафедра міжнародних відносин та журналістики (завідувач кафедри – доктор політичних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України Ткач Дмитро Іванович).

Серед кафедр, що не ведуть підготовку бакалаврів найвищий показник отримала кафедра математичних методів та статистики (завідувач – кандидат технічних наук, доцент Пилипенко Анна Іванівна).

Крім того, було визначено ТОП-5 викладачів згідно загального рейтингу професорсько-викладацького складу, який враховує оцінки студентами, співробітниками, науковий бал, Google Scholar та інші показники.

Вітаємо з відмінними результатами:

• Петрова Ірина Леонідівна
  • Бєлова Олена Ігорівна
  • Сингаївська Ірина Валентинівна
  • Ковалькова Тетяна Олександрівна
  • Ляшенко Олександра Миколаївна

Щиро вітаємо професорсько-викладацький та навчально-допоміжний склад кафедр і зичимо подальших звершень!

Оновлено: Субота, 23 жовтня 2021 15:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зведений рейтинг кафедр та викладачів Університету «КРОК»