Кафедра туризму активно співпрацює з Центром розвитку кар’єри — Університет «КРОК»

Кафедра туризму активно співпрацює з Центром розвитку кар’єри

23 жовтня 2021 Новини та події

Як підготувати майбутніх фахівців з туризму, які б вміли справлятися з цивілізаційними та місцевими викликами?! Відповідь одна – тільки в командній діяльності.

Не дивлячись на виклики сьогодення, кафедра туризму продовжує активно співпрацювати з Центром розвитку кар’єри.

На початку року відбулась традиційна творча зустріч студентів 1 курсу спеціальності «Туризм» з Анастасією Якименко – профконсультантом ЦРК, практичним психологом.

Студенти познайомились з діяльністю та можливостями від ЦРК, розібралися, якими питаннями опікується такий важливий для професійного розвитку підрозділ, а саме:

• тренінги з розвитку soft skills (м’які компетентності);
  • майстер-класи від успішних фахівців-практиків;
  • ділові ігри із вирішенням бізнес-кейсів (ситуацій);
  • волонтерська діяльність на заходах партнерів;
  • проєкти, які покликані підвищувати професійні навички;
  • екскурсії до компаній-партнерів-роботодавців.

Окрім цього, ЦРК успішно займається питаннями працевлаштування:

• зустрічі із роботодавцями та успішними випускниками;
  • персональний кар’єрний консультант;
  • допомога у створенні резюме, мотиваційного листа;
  • підготовка до співбесіди;
  • база стажувань, практик та вакансій.

Молоді люди вже з перших кроків студентства мають вчитися планувати свідомо свою кар’єру. І першою вправою, яку зробили наші першокурсники, була вправа – «Колесо життєвого балансу» для кращого планування свого професійного майбутнього.

Щиро дякуємо пані Анастасії за педагогічний талант!!!

Протягом вересня кафедра туризму та ЦРК також організували відвідування студентами 4 курсу готелю «Rаdisson Blu Kyiv City Center» та для всіх студентів спеціальності «Туризм» туристичну вітальню с туроператором «Феєрія». У жовтні активно ведуться переговори щодо майбутньої практики для студентів 3-4 курсів. Потужно підключились до переговорного процесу представники туроператора «TUI Україна», на чолі з Іриною Нікіфоровою – менеджером групи по розвитку франчайзингу в мережі.

Маса пропозицій, відеоуроки, а головне – любов до професії і бажання навчати молодь, за що ми дуже вдячні нашим колегам!!!

Щиро дякуємо Карлову Олександру Федоровичу – директору ЦРК, за активну потужну партнерську діяльність та величезний професіоналізм!

Оновлено: Субота, 23 жовтня 2021 11:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра туризму активно співпрацює з Центром розвитку кар’єри