Майбутні фахівці з туризму відвідали готель «Rаdisson Blu Kyiv City Center» — Університет «КРОК»

Майбутні фахівці з туризму відвідали готель «Rаdisson Blu Kyiv City Center»

29 жовтня 2021 Новини та події

Багаторічна співпраця єднає Університет «КРОК», кафедру туризму, Центр розвитку кар’єри, Фаховий коледж з готелем «Rаdisson Blu Kyiv City Center».

Насамперед, це екскурсійна діяльність, під час якої студенти знайомляться з особливостями діяльності готельного підприємства. На початку навчального року, не дивлячись на виклики сьогодення, зберігаючи всі засоби безпеки, студенти 3-4 курсів спеціальності «Туризм» (групи Тур-18, Тур-19) відвідали готель «Rаdisson Blu Kyiv City Center», разом із Мелько Людмилою Федорівною – завідувачем кафедри туризму.

Надзвичайно вдале розташування в центрі Києва, понад 250 номерів, вишуканий сучасний інтер’єр, можливості для проведення різноманітних ділових заходів і багато інших переваг для комфортного відпочинку та ділової діяльності.

Особливо продовжує вражати дружня професійна команда, згуртованість фахівців!!!

Екскурсію для нас проводила Шубяковська Юлія – HR-координатор, яка надзвичайно професійно, доброзичливо, разом із своїми колегами познайомила студентів із діяльністю різних підрозділів.

Студенти з великою зацікавленістю сприймали інформацію та із величезним захопленням ділилися своїми враженнями.

Щира вдячність керівництву готелю, пані Юлії, усім працівниками, які долучилися до організації та проведення екскурсії!!!

Щира подяка Карлову Олександру Федоровичу – директору Центру розвитку кар’єри за організацію заходу!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Кафедра туризму / Готель «Rаdisson Blu Kyiv City Center» / 9.09.2021

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 29 жовтня 2021 16:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майбутні фахівці з туризму відвідали готель «Rаdisson Blu Kyiv City Center»