Онлай моніторинг реалізації проєкту Еразмус + — Університет «КРОК»

Онлай моніторинг реалізації проєкту Еразмус +

07 жовтня 2021 Новини та події

1 жовтня 2021 року відбувся онлай моніторинг реалізації проекту Еразмус + Інтеграція та адаптація іноземних студентів/INTERADIS619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP за участю проєктних команд університетів-партнерів України.

Команду Університету «КРОК» представили:

• Андрій Кучко, перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор та Відмінник освіти України,
  • Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва,
  • Анна Дробина, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва,
  • Галина Богаченко, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва,
  • Оксана Єремчук, головний бухгалтер.

Програма моніторингу включала:

1. Зустріч з керівництвом закладів вищої освіти (ЗВО).
  2. Презентацію отриманих результатів проєкту ІНТЕРАДІС на момент проведення моніторингу.
  3. Презентацію результатів проєкту кожної з команд, обговорення ключових питань проєкту.
  4. Спілкування з викладачами тих підрозділів, які працюють з іноземними студентами.
  5. Зустріч з фінансовими адміністраторами/відповідальними особами за управління фінансами проекту, механізмами платежів, документацію, подання заявок тощо.
  6. Підбиття підсумків. Обговорення результатів моніторингу. Ознайомлення команди проекту з попередніми висновками і рекомендаціями моніторингу.

Представники Національного Еразмус+ Офісу в Україні Жанна Таланова (Doctor of Science) – експерт з аналітичних питань, координатор Національної команди експертів з реформування вищої освіти Катерина Жданова, експерт з комунікацій та програм мобільності, з реєстрації профілю організації; та Петро Крайнік, експерт напряму Жан Моне, з реєстрації проєктів МТД надали рекомендації щодо реалізації проєкту усім університетам.

Оновлено: Четвер, 07 жовтня 2021 15:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлай моніторинг реалізації проєкту Еразмус +