Формування переліку дисциплін вільного вибору

04 жовтня 2021 Новини та події

Шановні здобувачі вищої освіти бакалаврської освітньої програми «Комп’ютерні науки» та співробітники Університету «КРОК»!

З 1 жовтня 2021 року розпочато етап формування переліку дисциплін вільного вибору студентів на 2022-2023 навчальний рік.

Відповідно до концепції побудови освітньої програми «Комп’ютерні науки» усі вибіркові дисципліни поділено на три рівня – А, Б та В, які передбачають поступово ускладнення навчального матеріалу. Перелік дисциплін, який був запропонований на 2021-2022 навчальний рік доступний за посиланням: https://www.krok.edu.ua/ua/navchalni-programi/iikt/komp-yuterni-nauki

Активна участь у цьому процесі як здобувачів, так і викладачів дозволить врахувати інтереси кожного, хто зацікавлений у підвищенні якості навчання за освітньою програмою. Заздалегідь вдячні усім, хто виявить бажання висловити зауваження та направить свої пропозиції щодо переліку дисциплін вільного вибору на 2022-2023 навчальний рік.

Інформацію просимо надсилати на електронну пошту [email protected]

Ваша інформація буде актуальною, якщо Ви надішлете її до 25.10.2021 р.

Оновлено: Понеділок, 04 жовтня 2021 18:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Формування переліку дисциплін вільного вибору