Моніторинг реалізації проєкту Еразмус+ — Університет «КРОК»

Моніторинг реалізації проєкту Еразмус+

23 вересня 2021 Новини та події

17 вересня 2021 року відбувся моніторинг реалізації проєкту Еразмус+ Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA онлайн та офлайн у Одеський національний економічний університет.

На зустрічі були присутні проєктні команди з усіх українських університетів-членів консорціуму, а саме Університету «КРОК», Ужгородського національного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Одеського національного економічного університету.

Команду Університету «КРОК» представили:

• Андрій Кучко, перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор та Відмінник освіти України,
  • Олександр Карлов, директор Центру розвитку кар’єри,
  • Анастасія Якименко, кар`єрний консультант ЦРК, професійний коуч,
  • Неля Момот, заступник завідувача кафедри міжнародних відносин та журналістики,
  • Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва,
  • Галина Богаченко, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва,
  • Оксана Єремчук, головний бухгалтер.

Програма моніторингу включала:

• Зустріч з керівництвом закладів вищої освіти (ЗВО).
  • Презентацію отриманих результатів проєкту КООПЕРА на момент проведення моніторингу.
  • Презентацію результатів проєкту кожної з команд, обговорення ключових питань проєкту.
  • Спілкування з викладачами тих підрозділів, де буде реалізуватись програма дуальної освіти, співробітниками центрів розвитку кар`єри партнерських ЗВО та відповідальними за співпрацю з бізнесом.
  • Зустріч з фінансовими адміністраторами/відповідальними особами за управління фінансами проекту, механізмами платежів, документацію, подання заявок тощо.
  • Підбиття підсумків. Обговорення результатів моніторингу. Ознайомлення команди проекту з попередніми висновками і рекомендаціями моніторингу.

Представники Національного Еразмус+ Офісу в Україні Жанна ТАЛАНОВА (Doctor of Science) – експерт з аналітичних питань, координатор Національної команди експертів з реформування вищої освіти Іванна АТАМАНЧУК – експерт з моніторингу проєктів, з питань академічної мобільності університетів надали рекомендації щодо реалізації проєкту усім університетам.

Оновлено: Четвер, 23 вересня 2021 15:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Моніторинг реалізації проєкту Еразмус+