КРОК вітає першокурсників: Посвята у студенти – 2021! — Університет «КРОК»

КРОК вітає першокурсників: Посвята у студенти – 2021!

28 серпня 2021 Новини та події

В останні дні серпня 2021 року в Університеті «КРОК» з нагоди щорічного свята першокурсників відбулася яскравий марафон урочистих церемоній – Посвята у студенти 2021.

Посвята у студенти – це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, подія, яку першокурсники запам’ятають назавжди: саме в цей час вступник перетворюється на студента, отримавши свій студентський квиток.

Святковий настрій свята задав жвавий танець танцювального колективу «K-girls». Потім під урочисті мелодії ведучі церемонії познайомили першокурсників з ректоратом та адмінстрацією Університету і Коледжу.

Із привітальною промовою до першокурсників звернувся перший проректор Університету «КРОК» Кучко Андрій Миколайович. Він побажав усім успішного навчального року та наголосив, що вже декілька років поспіль наш Університет займає першу позицію в кількох національних рейтингах серед вищих навчальних закладів України приватної форми власності, а це вкотре підтверджує його спроможність готувати фахівців вищого ґатунку.

Під час церемонії Посвяти у студенти першокурсники долучилися до однієї з чудових «КРОКівських» традицій – стали свідками вручення відзнаки «Зірка КРОКу» кращим студентам, викладачам та співробітникам Університету:

За високий професіоналізм та якісну підготовку студентів нагороджено:

•   Цевух Світлану Михайлівну – доцента кафедри міжнародних економічних відносин
  •  Чаюн Надію Степанівну – доцента кафедри управлінських технологій
  •  Далявську Тетяну Петрівну – доцента кафедри суспільних наук, головного менеджера (впорядника) сайту
  •  Бойченко Наталію Григорівну – старшого викладачу кафедри психології
  •  Гаркушу Віктора Володимировича – доцента кафедри математичних методів та статистики
  •  Ігнатову Лідію Борисівну – старшого викладача кафедри комп’ютерних наук
  •  Мамчур Антоніну Олександрівну – старшого викладача кафедри маркетингу та поведінкової економіки, помічника першого проректора
  •  Скуратівську Марину Олегівну – доцента кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін

За високі результати у навчанні та активну участь у студентському самоврядуванні нагороджено:

•  Бойко Тетяну
  •  Белявцев Юрія
  •  Дворниченко Юлію
  •  Баніт Андрія

Хоч урочиста частина Посвяти у студенти 2021 року завершилася, усмішка на обличчі новоприбулих студентів не сходитиме ще тривалий час. Усім першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Посвята у студенти ПР (Коледж)  // 27.08.2021

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 31 серпня 2021 18:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОК вітає першокурсників: Посвята у студенти – 2021!